Hakkımızda

MSD Hayvan Sağlığı

Hayvan sağlığıyla ilgili kapsamlı çözümler için güvenilir bir kaynak.

MSD Hayvan Sağlığı veteriner ilaçlarının keşfi, geliştirilmesi, üretimi ve satışında global bir liderdir. Hayvan sağlığı sektöründe iki büyük şirketin birleşmesinden oluşan şirketimiz, tüm çiftlik hayvanları ve pet hayvanlarında performansı artırmaya ve hastalıklara karşı koruma, tedavi etme ve kontrolünü sağlamaya yönelik ürünleriyle, müşterilerine sektörün en geniş, en yenilikçi portföylerinden birini sunmaktadır.
MSD Hayvan Sağlığı şirketlerinin birleşmesi, bir birini tamamlayan iki farklı ürün yelpazesini birleştirerek portföyümüzü güçlendirmiş ve küresel düzeyde erişim alanımızı artırmıştır. Şu anda 50’nin üzerinde ülkede ofisimiz bulunuyor ve 140’ın üzerinde pazarda ürünlerimiz satılıyor. Dünya genelinde üretim, araştırma ve geliştirme tesis ağlarını yönetmekteyiz.

Bu birleşme aynı zamanda aynı hedefleri ve değerleri paylaşan iki şirketi bir araya getirdi. Amacımız, mevcut liderlik konumu temelinde kendimizi geliştirmek ve diğer başlıca pazar segmentlerindeki varlığımızı güçlendirmektir. MSD Hayvan Sağlığı, her gün müşterilerinin güvenini kazanmak için çaba sarf etmektedir. Dünya genelinde meslektaşlarımız, güvenin kolay oluşmadığını düşünmektedirler ve biz de bu nedenle her gün paydaşlarımızın en büyük destekçisi haline gelebilmek için çalışıyoruz. Onları dikkatle dinleyerek, hayvanların ve onları önemseyenlerin değişen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Diğer paydaşlarımıza karşı ve daha geniş bir düzeyde, bizim ve korumaya çalıştığımız hayvanların geleceğinin bağlı olduğu çevreye karşı sorumluluklarımızın da bilincindeyiz.

Bunların hepsi MSD Hayvan Sağlığı çalışanları açısından çok çalışmayı, becerikli bir yönetim anlayışını, dürüstlüğü ve şeffaflığı gerektirmektedir. Biz, üç temel stratejik alanda en iyi olmaya odaklandık: İnsanlar, ürünler ve süreçler. Bunu yaparken veterinerlerin, çiftçilerin ve hayvan sahiplerinin seçkin bir partneri olmayı; hayvanların ve insanların birlikte iyi vakit geçirmelerini sağlayan, hayvanların sağlığını koruyan ve güvenli, sağlıklı bir gıda teminini güvence altına alan güvenilir, kapsamlı bir çözüm sağlayıcısı olmayı amaçlıyoruz.

MSD Hayvan Sağlığı Sağlığı
Maslak Ayazağa Yolu No:3Çelik İş Merkezi B Blok
Ayazağa/Istanbul TÜRKİYE
www.msd-hayvan-sagligi.com.tr