Yasal uyarı

Lütfen aşağıdaki önemli uyarıları okuyunuz.

Sözleşme kuralları ve özel durumlar

Sitemizi kullanan ziyaretçiler aşağıdaki kural ve özel durumları önceden kabul etmiş sayılır. Bu siteye giriş ve sitedeki bilgilerin kullanımı bu kuralların ve özel durumların kabul edildiğini ve Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketi’e, yan kuruluşlarına, bağlı kurumlarına veya çalışanlarına karşı bu internet sitesinin veya bu sitede bulunan herhangi materyal, bilgi, değerlendirme veya tavsiyenin kullanımından dolayı doğacak bütün suçlamaları geçersiz sayar.

Bu kurallar ve özel durumlar şu maddelerden oluşur:

Bilgiler ve kullanım şartları

Bu web sitesi ve bilgilerde Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketi ve yan kuruluşları, bağlı kurumları, ürünleri ve servisleri ile ilişkili bilgi, isim, figür, resim, logo ve ikonlar “olduğu gibi” sağlanmaktadır ve “olabildiği” şekilde ticari garantiler ile sınırlanmamış olanlarda dahil, beyan veya ima edilmiş olan yada olmayan herhangi bir sunum veya garanti olmaksızın, belirli bir amaç veya tecavüz oluşturmayan durumlar için uygundur. Her ne kadar bu web sitesindeki bilgiler Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketi ve ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi sağlamak için iyi amaçlar için kurulmuş olsa da, Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketi, onun üst kuruluşları, yan kuruluşları, bağlı kurumlar veya çalışanları bu sitenin kullanımı veya ulaşımından veya bu sitedeki herhangi bir materyal, bilgi, değerlendirme veya tavsiye ile ilişkili veya bunlar sonucu oluşan, sınırlama olmaksızın herhangi direkt, endirekt, özel, ilişkili veya tesadüfi yapıdaki durum veya hasarlardan sorumlu değildirler. Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketi her zaman bu site veya bu sitede bahsedilen ürünler hakkındaki şartlar ve kullanım koşullarını, bilgileri, isimleri, resimleri, figürleri, logoları ve ikonları herhangi bir uyarıda bulunmadan geliştirme ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Bu web sitesi Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketiin kontrolünde olmayan diğer web sitelerine link sağlayabilir veya bunlardan bahsedebilir. Bu sitelerdeki içerik veya sitede bulunabilecek linklerden sorumlu değildir. Bu siteyi ziyaret eden şahıslar, site içeriğinde yer alan bilgileri kısmen yada tamamen değiştirme, eklenti veya düzenleme yapmamayı kabul etmiş sayılır.

Ürün bilgileri

Bu site Avrupa Ruhsatlama Dosyalarına dayanarak hazırlanmış veteriner farmasötik ve biyolojik ürünleri hakkında bilgi içermektedir. Sitede ülkenizde bulunmayan veya farklı markalarla ticareti yapılan ürünler hakkında bilgi verilebilir. Buna ek olarak lokal düzenlemelere bağlı olarak ürünlerin güvenlik ve verimlilik bilgileri ve raf ömrü farklılıklar gösterebilir. Lütfen daha fazla bilgi için veteriner hekiminize danışınız.

Entellektüel içerik

Bu sitede gösterilen bütün editöryel materyaller, fotoğraflar, illüstrasyonlar ve diğer bütün grafik materyalleri ve isimler, logolar, ticari markalar ve servis markaları Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketiin veya herhangi bir yan kuruluşunun, kurumunun veya yetkililerinin malıdır ve telif hakkı, ticari marka ve diğer entelektüel mal kanunları ile korunmaktadır. Bu sitede bahsi geçen diğer ürünler veya firma isimleri kendi sahiplerinin ticari markaları olabilir. Burada bulunan herhangi bir materyali veya kısmı çoğaltmak, aktarmak, yayımlamak, yayınlamak, satmak, basmak, basın yolu ile yayma veya sirküle etmeye yetkiniz yoktur. Ancak ticari olmayan amaçla, bilgilendirme veya kişisel kullanım için sitedeki materyali yazdırılabilir veya indirilebilir(download). Herhangi bir reklam amacı içermeden sitedeki materyalin kopyasının şahıslara bilgilendirme amacıyla gönderilmesinde Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketiin kaynak olduğu bildirilmelidir ve bu şahıslara bu materyalin kullanımı için aynı kurallar ve durumların geçerli olduğu bildirilmelidir.

Uygulanılabilir yasa ve yetkiler

Bu şartlar ve özel durumlar yerel yasalar ile ilişkili olarak idare, tertip ve tatbik edilmelidir. Websitesi ile ilişkili veya buradan doğacak herhangi veya bütün anlaşmazlıklar Hollanda yetkili mahkemelerine sunulur ve burada çözümlenir.

İntervet Veteriner İlaçları Paz. ve Tic Ltd Sti.
Şişli Ayazağa No:3 Çelik İş Merkezi B Blok
Ayazağa / Istanbul Turkey

www.msd-hayvan-sagligi.com